Faq
Drodzy Klienci! Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania!

1. Czy misie Whisbear można kupić w sklepie?
Misie Whisbear dostępne są w sprzedaży on-line na niniejszej stronie, a także istnieje możliwość zakupu bezpośredniego w naszym warszawskim showroomie: ul. Zielona 32. Zapraszamy :)

2. Ile dni trzeba czekać na dostawę misia Whisbear?

Wysyłka misia Whisbear odbywa się do 7 dni od zaksięgowania wpłaty. Staramy się jednak by produkt jak najszybciej trafił do klienta!

3. Czy misia Whisbear można kupić za pobraniem?
Tak, w sklepie whisbear.com można wybrać opcję dostawy kurierem za pobraniem. Przesyłka jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

4. Czy z misia Whisbear można wyjąć urządzenie szumiące?
Whisbear jest zarówno szumiącą zabawką pluszową, z której bez problemu można wyjąć urządzenie szumiące - znajduje się ono w kieszeni z tyłu główki misia, zapinanej na rzep.

5. Czy Whisbear objęty jest gwarancją?
Whisbear objęty jest 12 miesięczną gwarancją. W wypadku uszkodzeń nie spowodowanych zwykłym użytkowaniem zabawki, należy odesłać misia wraz z paragonem na adres podany na stronie whisbear.com.

6. Z czego uszyty jest miś Whisbear?
Przy projektowaniu misia Whisbear dołożyliśmy wszelkich starań, żeby był on bezpieczny i miły dla dziecka. Whisbear uszyty jest z przyjemnych w dotyku i antyalergicznych tkanin, posiadającym atest OEKO-TEX® .

7. Czy Whisbear sprzedawany jest z bateriami?
Ze względów bezpieczeństwa misie Whisbear sprzedawane są bez baterii.  Żeby uruchomić mechanizm szumiący należy odkręcić śrubki znajdujące się z tyłu urządzenia i zdjąć klapę. Mechanizm zasilany jest przez  3 baterie AAA.

8. Na jakie baterie działa miś Whisbear?
Urządzenie szumiące zasilane jest na 3 baterie AAA.

9. Czy dźwięk szumu można regulować?
Urządzenie szumiące misia Whisbear posiada opcję regulacji dźwięku. Szum przycisza się i pogłośnia w bardzo prosty sposób - przez dłuższe przytrzymanie przycisku włączającego.

10.  Czy miś Whisbear wyłącza się sam?
Urządzenie szumiące posiada dwie opcje wyłączania dźwięku. Szum można wyłączyć przez naciśnięcie głównego przycisku na mechanizmie lub wyłącza się on automatycznie po około 40 minutach od włączenia.

Pokochały go tysiące dzieci i rodziców!
Dołącz do nas!
Ta strona używa ciasteczek cookies, dzięki którym nasz sklep może działać o wiele lepiej. Więcej szczegółów znajdziesz w Regulaminie. Pozdrawiamy! Whisbear - szumiące misie!
Rozumiem i akceptuję