Media, Newsy
10.04.2017

edziecko.pl – Nie psuj suszarki, kup szumiącego misia!

edziecko.pl – Nie psuj suszarki, kup szumiącego misia!

Autorka publikacji zachęca do zrezygnowania z suszarki, czy odkurzacza, jako „usypiaczy” malutkich dzieci. To prawda, włączone urządzenia uspokajają niemowlęta, ale też ich ciągłe używanie może być kosztowne (cena prądu), a i mało bezpieczne i niewygodne dla rodziców.

Kupcie Szumiącego Misia Whisbear – zachęca artykuł i opisuje zalety pluszowej zabawki, zwłaszcza CrySensora , który powoduje, że miś włącza się, gdy „usłyszy” płacz dziecka. Co istotne  - dźwięk szumu był wybrany spośród dwudziestu innych i „testowany” przez właścicielki firmy na ich dzieciach.

Publikacja podkreśla też jak ważny jest wygląd zabawki i jej funkcjonalność – np. długie „odnóża” Szumiącego Misia Whisbear są zakończone magnesami, co pozwala na przyczepienie go do ramy łóżeczka, czy wózka.

Miś zawędrował już do kilkunastu europejskich krajów, także do Wielkiej Brytanii, gdzie – jak wszystko na to wskazuje – uspokajał księżniczkę Charlotte. Firma Whisbear wysłała misia w prezencie tuż po narodzinach córeczki Williama i Kate.

http://www.edziecko.pl/rodzice/7,79318,21618012,usypiasz-niemowlaka-suszarka-sprobuj-szumiacego-misia.html
Pokochały go tysiące dzieci i rodziców!
Dołącz do nas!
Ta strona używa ciasteczek cookies, dzięki którym nasz sklep może działać o wiele lepiej. Więcej szczegółów znajdziesz w Regulaminie. Pozdrawiamy! Whisbear - szumiące misie!
Rozumiem i akceptuję